کابل فیبر PDLC-DLC CPRI LC دو طرفه Armored SM ضد آب 7.0 میلیمتر فیبر نوری بلوز

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: SOGOO
گواهی: CE, RoHS
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: 10~15 USD
جزئیات بسته بندی: 10pcs در 1 بسته ضد استاتیک، بسته بندی استاندارد
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T؛ پی پال؛ اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر هفته
نام محصول: PDLC-DLC CPRI کابل فیبر LC Duplex زره پوش SM ضد آب 7.0mm فیبر نوری بلوز: بلوز فیبر نوری ضد آب
اتصال دهنده: PDLC-DLC از دست دادن درج: &lt;= 0.3 dB</span>
قطر سیم: 7.0 میلی متر حالت کابل: LC Duplex Armored single mde
کلمه کلیدی: بند ناف فیبر نوری در فضای باز ضد آب طول: 10m ~ 100m

فیبر نوری PDLC-DLC CPRI LC Duplex زره پوش SM ضد آب 7.0mm فیبر نوری

کابل پچ ایستگاه پایه از راه دور از راه دور آنتن ، شامل Duplex LC با فضای محکم بیرونی برای مقاومت در برابر شرایط محیطی سخت هنگام استفاده در فضای باز ، کابل انتقال دور دور به دور (دو طرفه آرمید مسدود کننده آب و ژاکت مشکی UV مقاوم در برابر) گاهی اوقات با کشیدن چشم. او برای دسترسی آسان به ماژول SFP برای دستیابی آسان به ماژول SFP ، برای دسترسی به مسیر واحد از BBU به RRU.

امکانات:

1. اتصال دهنده ایستاده ، می تواند با آداپتورهای LC معمولی متصل شود

2. وزن سبک ، ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد آب ، محفظه سخت فلزی.

3. طراحی مهر و موم دیواری ، عملکرد آسان ، قوی و بادوام.

کاربرد:

ایستگاه پایه 3G ، 4G
BBU ، RRU ، RRH ، LTE
FTTA ، FTTP ، FTTX ، WIMAX
نظامی ، معدن و کشتی
هوافضا و دفاع
کابل کشی افقی و عمودی

پارامتر فنی:

ضرر شروع: <= 0.3dB

قابل تکرار: <= 0.2dB

شماره هسته: 2 عدد

دمای کار: -40 ~ +85 C

مشخصات فیبر:

نوع فیبر
50 / 125،9 / 125
قطر هسته
50 + 2.5
غیر دایره ای هسته ای
<= 5.0٪
قطر روکش
125.0 + 1.0um
روکش غیر دایره ای
<= 1.0٪
قطر پوشش
245 + 7
خطای غلظت غلظت پوشش / روکش فلزی
<= 12.0um
پوشش غیر دایره ای
<= 6.0um

مشخصات کانکتون
ITEM
پارامتر
نوع کانکتور
DLC / UPC
ضرر درج
<= 0.3db
برگشت ضرر
> = 35db
حالت فیبر
چند حالته ، 50/125 ، حالت تک ، 9/125
طول موج عامل
850nm ، 1300nm ، 1310،1550nm
طول موج تست کنید
850nm ، 1300nm
تکرارپذیری
<= 0.1
قابل تعویض
<= 0.2dB
دوام
<= 0.2dB
طول فیبر
1 متر ، 2 متر ... .. هر طول اختیاری.
طول و تحمل
10cm
دمای کارکرد
-40C ~ + 85C
دمای ذخیره سازی
-40C ~ + 85C
خدمات ما

1. قیمت کارخانه

2. نصب شده

3. تحویل سریع ، بار کم

4. خدمات سفارشی

بسته بندی و تحویل


مشخصات
کانکتور LC Duplex استاندارد ، به خوبی با آداپتور LC استاندارد متصل شده است
حالت تک و چند حالته موجود است
محافظت IP67 ، ضد شور ، ضد رطوبت ، ضد گرد و غبار
از دست دادن کم / درج بازگشت ، انتقال نوری ثابت.
وزن سبک ، ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد رطوبت ، مسکن سخت فلزی.


طریقه استفاده

به طور گسترده در FTTA & FTTH استفاده می شود
مورد استفاده برای ایستگاه پایه 3G 4G
BBU ، RRU ، RRH ، LTE


مشتاقانه منتظر تحقیق خود در مورد کابل فیبر PDLC-DLC CPRI LC Duplex زره پوش SM ضد آب 7.0 میلی متر بلور فیبر نوری هستید .

اطلاعات تماس
rachel.tang

WhatsApp : +8615019465365