ماژول نوری 10G Bidi SFP 10km T1270 / R1330nm T1330 / R1270nm 10G

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: SOGOO
گواهی: CE, RoHS
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: 10~15 USD
جزئیات بسته بندی: 10pcs در 1 بسته ضد استاتیک، بسته بندی استاندارد
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T؛ پی پال؛ اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر هفته

سازنده سیسکو Huawei 10G bidi sfp ماژول 10 کیلومتر فرستنده نوری T1270 / R1330nm ، T1330 / R1270nm 10G SFP

امکانات :

1. بسته SFP + MSA با اتصال LC سیمپلکس.

2. رابط 2 سیم برای نظارت دیجیتال دیجیتال یکپارچه.

3. 1270 / 1310nm لیزر DFB و گیرنده PIN.

4. EMI بسیار کم و محافظت عالی از ESD.

5- مصرف برق کمتر از 1.0W.

6. قابلیت قابلیت اتصال داغ.

مزایای :

1. گیرنده یک ماژول با قدرت کم ، کارایی بالا و مقرون به صرفه است که از نرخ انتقال داده تا حداکثر 10Gbps 10 کیلومتر فاصله انتقال پشتیبانی می کند.

2 کم لرزه و حساسیت بالا با گیرنده DFB 1310nm و گیرنده PIN / TIA مزایای خاموش شده است.

3. گیرنده شامل توابع مانیتور TX_DIS ، TX-FAULT و RX_LOS است. دستگاه ها از نظر امنیتی با لیزر کلاس I سازگار هستند.

پارامتر نماد حداقل حداکثر واحد یادداشت
دمای ذخیره سازی TSTG -40 +85 C -
دمای عملیاتی محیط TA 0 70 C -
زمان ظهور / سقوط نوری TR / Tf - 24 روان 20 تا 80٪
منبع تغذیه جریان Icc - 200 میلی آمپر -
نسبت انقراض ER 3.5 - دسی بل -
حساسیت س - -14 dBm -
هشدار دهنده ادعا کنید> -24dBm ، تأیید کنید <-18dBm
برنامه محصولات

کاملاً با تجهیزات مارک 99٪ بازار فعلی سازگار است. ما روی صنعت ارتباطات فیبر نوری متمرکز شده ایم ، متعهد هستیم که راه حل هایی را برای مشتریان ارائه دهیم و هزینه کاربران را کاهش دهیم. اکنون می توانیم آن را با 99٪ تجهیزات ارتباطی موجود در بازار سازگار کنیم.

پنج پارامتر اندازه گیری در زمان واقعی شناسایی می شوند ، که می تواند به سرعت محل گسل را در پیوند فیبر ایجاد کند ، تعمیر و نگهداری را ساده کرده و قابلیت اطمینان سیستم را بهبود بخشد.

این مواد همه از کارخانه بزرگ است ، دستگاه نوری هسته ای و مادربرد تراشه از خارج از کشور وارد می شود که دارای مزایای کارایی بالا ، مصرف انرژی پایین و انتقال سریع و پایدار سیگنال است.

جزئیات بسته بندی:

جعبه 10 قطعه / جعبه ضد استاتیک.

روش های حمل و نقل:

1. نمونه ها و مقدار کم سفارش FedEx / DHL / UPS / TNT ، درب به درب.

2. کالاهای دسته ای: از طریق هوا ، دریا یا راه آهن.

3. FCL: دریافت فرودگاه / بندر / ایستگاه راه آهن.

4. زمان سرب: 1-7 روز کاری برای نمونه. 7-15 روز کاری برای جرم.

اقدامات احتیاطی:

1. ذخیره سازی در جعبه ضد استاتیک.

2. هنگام استفاده ، اطمینان حاصل کنید که ولتاژ طبیعی و پایدار است.

خدمات ما

1. هرگونه سوالات ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شود.

2. تولید کننده حرفه ای ، 12 سال تجربه تولید.

3. نصب شده / ODM موجود است

1) چاپ آرم خود را بر روی کابل.

2) چاپ آرم خود را بر روی جعبه ما بکشید ، مطابق طرح خود درست کنید.

4- خدمات پس از فروش شما چیست؟

کلیه مشتریان ما می توانند از خدمات پس از فروش با "سه سال ضمانت کیفیت و پشتیبانی فنی از عمر" بهره مند شوند.

اطلاعات تماس
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365