ماژول گیرنده اپتیکال SFP ER 40km تک حالت دوبلکس LC 10Gb / s CWDM 1270 / 1450nm

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: SOGOO
گواهی: CE, RoHS
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: 10~15 USD
جزئیات بسته بندی: 10pcs در 1 بسته ضد استاتیک، بسته بندی استاندارد
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T؛ پی پال؛ اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر هفته

10Gb / s CWDM 1270 ~ 1450nm 40km SFP + ER ماژول فرستنده نوری حالت تک حالت Duplex LC

امکانات:

² از پروتکل چندگانه از 9.95 گیگابایت در ثانیه تا 11.3 گیگابایت در ثانیه پشتیبانی کنید

² داغ قابل اتصال SFP + ردپای

iant مطابق با SFF 8472 و IEE802.3ae

distance فاصله انتقال 40 کیلومتر از حالت واحد

فرستنده CWDM DFB 1250 m 1270 پوند

² گیرنده پین

conn اتصال LC مضاعف

interface رابط 2 سیم برای کنترل و مانیتور تشخیصی

volt ولتاژ منبع تغذیه تنها 3.3 ولت

range دامنه دما -5 تا 70 درجه سانتی گراد

diss اتلاف برق: <1.5W

iant قسمت سازگار RoHS

برنامه های کاربردی:

GB 10 گیگابایت-ER / EW اترنت

کانال فیبر 40G k 40 کیلومتر

SONET OC-192 / SDH

Networks شبکه های CWDM

شرح:

فرستنده فرستنده E-link 'LNK-10G SFP + ER با فاکتور کوچک 10Gb / s (SFP +) با مشخصات فعلی SFP + توافقنامه چند منبع (MSA) سازگار هستند. عملکرد بالا فرستنده CWDM DFB 1470nm 1270 m 1270 و گیرنده PIN با حساسیت بالا عملکرد برتر برای برنامه های اترنت تا 40 کیلومتر پیوند نوری را ارائه می دهد.

ماژول SFP + با SFF-8431 ، SFF-8432 و IEEE 802.3ae 10GBASE-ER سازگار است. توابع تشخیص دیجیتالی از طریق رابط سریال 2 سیم موجود است ، همانطور که در SFF-8472 مشخص شده است.

جزئیات بسته بندی:

جعبه 10 قطعه / جعبه ضد استاتیک.

روش های حمل و نقل:

1. نمونه ها و مقدار کم سفارش FedEx / DHL / UPS / TNT ، درب به درب.

2. کالاهای دسته ای: از طریق هوا ، دریا یا راه آهن.

3. FCL: دریافت فرودگاه / بندر / ایستگاه راه آهن.

4. زمان سرب: 1-7 روز کاری برای نمونه. 7-15 روز کاری برای جرم.

اقدامات احتیاطی:

1. ذخیره سازی در جعبه ضد استاتیک.

2. هنگام استفاده ، اطمینان حاصل کنید که ولتاژ طبیعی و پایدار است.

خدمات ما

1. هرگونه سوالات ظرف 24 ساعت پاسخ داده می شود.

2. تولید کننده حرفه ای ، 12 سال تجربه تولید.

3. نصب شده / ODM موجود است

1) چاپ آرم خود را بر روی کابل.

2) چاپ آرم خود را بر روی جعبه ما بکشید ، مطابق طرح خود درست کنید.

3) هر ایده شما در مورد کابل ، جعبه بسته بندی در دسترس است.

4. کیفیت بالا ، قیمت مناسب و رقابتی ، زمان سرب سریع.

5- خدمات پس از فروش خوب.

1) کلیه محصولات قبل از بسته بندی کاملاً با کیفیت بررسی شده اند.

2) کلیه محصولات قبل از ارسال به خوبی بسته بندی می شوند.

6. تحویل سریعتر

سفارش نمونه در انبار و 3-7 روز برای تولید فله.

7. حمل و نقل:

ما با DHL ، TNT ، UPS ، FEDEX ، EMS ، China Air Post همکاری جدی داریم.

همچنین می توانید محموله حمل و نقل خود را انتخاب کنید

منتظر تحقیق خود در مورد 10Gb / s CWDM 1270 ~ 1450nm 40km SFP + ER ماژول فرستنده نوری تک حالت Duplex LC هستید.

اطلاعات تماس
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365