سیگنال مس مسطح مستقر مستقیم منفعل QSFP-H40G-CU1M سیسکو سازگار 40G

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: SOGOO
گواهی: CE, RoHS
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: 10~15 USD
جزئیات بسته بندی: 10pcs در 1 بسته ضد استاتیک، بسته بندی استاندارد
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T؛ پی پال؛ اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر هفته

Cisco QSFP-H40G-CU1M سازگار 40G QSFP + کابل مس ضمیمه مستقیم منفعل

1. مشخصات:

  • کانکتور PIN با چگالی بالا QSFP 38-PIN
  • کابل ترکیبی با فاکتور شکل کوچک SFF-8436 مطابقت دارد
  • حداکثر سرعت داده های جمع شده: 41.25 گیگابیت بر ثانیه (4 x10.3125Gbit / s)
  • طول پیوند مس تا 1 متر
  • منبع تغذیه: + 3.3V
  • مصرف برق پایین: 0.02 W (نوع)
  • دامنه دما: 0 ~ 70 درجه سانتی گراد

2. سازگار:

QSFP + MSA / SFF-8436 / QDR infiniband / 10GE / 40GE / RoHS سازگار

مزایای
فرستنده گیرنده یک ماژول با توان کم ، کارایی بالا و مقرون به صرفه است که از نرخ داده تا حداکثر 1.25 گیگابیت در ثانیه 20 کیلومتر فاصله انتقال می دهد.
حساسیت بالا با لیزر FP 1310nm و گیرنده PIN / TIA خاموش می شود.
این گیرنده شامل توابع مانیتور TX_DIS ، TX-FAULT و RX_LOS است. دستگاه ها از نظر امنیتی با لیزر کلاس I سازگار هستند.

پرداخت:

1. T / T ، Western Union ، Alipay و Gram Money پذیرفته می شوند. پرداخت سریعتر به شما کمک می کند تا دریافت کنید
موارد قبلی.
2. هزینه های حواله بانکی توسط گیرنده تحمل می شود و هزینه های جمع آوری شده بانکی متحمل می شود
توسط ذینفع
3. با تغییر بازار و نوسان قیمت ، لطفاً ظرف 3 روز یکبار تأیید سفارش ، سفارش را بپردازید.
حمل و نقل:
1. اگر شرایط تجارت FOB چین است: لطفاً اطلاعات نماینده حمل و نقل خود را (اضافه کردن ، Attn ، تلفن) در چین به اشتراک بگذارید. سفارش از طریق SF-Express به نماینده حمل و نقل شما ارسال می شود.
2. در صورت انتخاب شرایط دیگر و نیاز به ارسال سفارش به کشور خود ، لطفاً اطلاعات تحویل را برای ما به اشتراک بگذارید.
سفارش را می توان از طریق FedEx ، DHL ، TNT ، UPS ، EMS و غیره ارسال کرد.

اقدامات احتیاطی:

1. ذخیره سازی در جعبه ضد استاتیک.

2. هنگام استفاده ، اطمینان حاصل کنید که ولتاژ طبیعی و پایدار است.

پرسش و پاسخ

س: چه شرایط پرداخت را قبول دارید؟

پاسخ : T / T ، L / C در دید ، Western Union قابل قبول است. سایر شرایط پرداخت قابل مذاکره است.

س: زمان سرب چیست؟

پاسخ : برای محصولات استاندارد ، ما به اندازه کافی سهام ، کشتی cqn را در مدت 1-3 روز پس از تأیید PO ذخیره می کنیم. برای مقدار زیاد و محصولات ویژه ، لطفاً زمان سرب را با نماینده فروش خود بررسی کنید.

س: راه های حمل و نقل می توانید ارائه دهید؟

پاسخ : برای مقدار کمی که ما از طریق اکسپرس مانند DHL ، FedEX ، TNT ، UPS ، EMS و غیره حمل می کنیم. برای مقدار زیادی می توانیم از هوایی استفاده کنیم و از دیگر روشهای تعیین شده توسط مشتری استفاده کنیم.

سوال: محصولات شما با چه وسایل قابل سازگاری است؟

پاسخ : محصولات ما می تواند با Cisco، Huawei، Ciena، H3C، HP، Extreme، Foundry، Brocade، D-link، Alcatel، Riverstone، Enterasys، Netgear، Nortel، Juniper، Ruijie، Zyxel و غیره سازگار باشد.

س: چگونه می توان سفارش داد؟

پاسخ : 1 جزئیات سفارش را با نمایندگان فروش ما تأیید کنید.
2 فاکتور Proforma تأیید کرد ، سفارش پس از دریافت پرداخت شما ترتیب می شود.
3 جزئیات حمل و نقل و اعزام کالا را تأیید کنید ، پس از برداشت محموله ، شماره پیگیری به سرعت برای شما ارسال می شود.
4 ما تا زمانی که ایمن آنها را دریافت نکنید ، به ردیابی کالاهای شما کمک خواهیم کرد.

منتظر استعلام خود در مورد Cisco QSFP-H40G-CU1M سازگار 40G QSFP + کابل مس اتصال مستقیم منفعل.

اطلاعات تماس
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365