شعاع زره پوش فیبر CPRI در فضای باز GYFJH 7.0mm 2 هسته LSZH G657A2

اطلاعات پایه
محل منبع: گوانگدونگ چین
نام تجاری: SOGOO
گواهی: CE, RoHS
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 عدد
قیمت: 10~15 USD
جزئیات بسته بندی: 10pcs در 1 بسته ضد استاتیک، بسته بندی استاندارد
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T؛ پی پال؛ اتحادیه غربی
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هر هفته

شاخه فیبر زره پوش در فضای باز DLC / DLC GYFJH 7.0mm 2 هسته LSZH G657A2

زره پوش Patch زره پوش در فضای باز FTTA RRU توضیحات:

کابل فیبر Patch زره پوش FTTA RRU برای الیاف به آنتن استفاده می شود ، و کابل فیبر نوری فیش فیشر فیبر نوری Duplex Base Station نوعی کابل وصله داخلی و خارجی است که روی کابل های LSZH با قطر 7.0mm یا 4.8 میلی متر ساخته شده است و دارای آرمید مسدود کننده آب است. نخ و ژاکت سیاه و سفید مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش.

مونتاژ کابل نوری DLC / PC- DLC / PC Multimode GYFJH 2B4 (LSZH) ، هسته 7.0 mm 2 ، شاخه محافظت شده در فضای باز با لوله زره پوش.

مزایای بند ناف FTTA RRU زره پوش در فضای باز وصله:

نسبت به آنتنهای Coax-Fed نسبت به معماری هومرون
(کابل ها را از هر رادیو از راه دور به ایستگاه پایه جدا کنید.)
  • رادیوهای از راه دور با فیبر تغذیه شده (RR) موجب صرفه جویی در مصرف انرژی قابل ملاحظه می شوند (حداقل 50٪ توان برای همان منطقه تحت پوشش.)
  • کاهش باد و وزن در برجها. از بروزرسانی های گران قیمت برج جلوگیری کنید.
  • هزینه نصب را از طریق غلاف کابل (70٪ کمتر) نسبت به کواکس کاهش دهید.
  • زمان و هزینه نصب را از طریق غلاف های کابل کمتری کاهش دهید.
  • اتصال و ارتقا سریع و آسان از طریق ترمینال برج بالا.
  • پیش پرداخت برای تجهیزات اضافی آینده (درگاههای یدکی).
  • فناوری اثبات شده با موفقیت در FTTH مستقر شده است. قابلیت اطمینان مبتنی بر استانداردها

امکانات

مشخصات فیبر:

نوع فیبر
50 / 125،9 / 125
قطر هسته
50 + 2.5
غیر دایره ای هسته ای
<= 5.0٪
قطر روکش
125.0 + 1.0um
روکش غیر دایره ای
<= 1.0٪
قطر پوشش
245 + 7
خطای غلظت غلظت پوشش / روکش فلزی
<= 12.0um
پوشش غیر دایره ای
<= 6.0um

مشخصات کانکتون
ITEM
پارامتر
نوع کانکتور
DLC / UPC
ضرر درج
<= 0.3db
برگشت ضرر
> = 35db
حالت فیبر
چند حالته ، 50/125 ، حالت تک ، 9/125
طول موج عامل
850nm ، 1300nm ، 1310،1550nm
طول موج تست کنید
850nm ، 1300nm
تکرارپذیری
<= 0.1
قابل تعویض
<= 0.2dB
دوام
<= 0.2dB
طول فیبر
1 متر ، 2 متر ... .. هر طول اختیاری.
طول و تحمل
10cm
دمای کارکرد
-40C ~ + 85C
دمای ذخیره سازی
-40C ~ + 85C
خدمات ما

1. قیمت کارخانه

2. نصب شده

3. تحویل سریع ، بار کم

4. خدمات سفارشی

بسته بندی و تحویل


مشخصات
کانکتور LC Duplex استاندارد ، به خوبی با آداپتور LC استاندارد متصل شده است
حالت تک و چند حالته موجود است
محافظت IP67 ، ضد شور ، ضد رطوبت ، ضد گرد و غبار
از دست دادن کم / درج بازگشت ، انتقال نوری ثابت.
وزن سبک ، ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد رطوبت ، مسکن سخت فلزی.


طریقه استفاده

به طور گسترده در FTTA & FTTH استفاده می شود
مورد استفاده برای ایستگاه پایه 3G 4G
BBU ، RRU ، RRH ، LTE

مشتاقانه منتظر استعلام خود در مورد DLC / DLC GYFJH 7.0mm 2 هسته LSZH G657A2 بند زره پوش فیبر در فضای باز.

اطلاعات تماس
rachel.tang

WhatsApp : 8615019465365